Złomowanie Kłobuck

Sprzedaj auto na złom w naszej firmie.

Nasza firma zajmuje się skupem samochodów używanych wszystkich marek samochodów z roczników od 1997 do 2015 w każdym stanie technicznym oraz dodatkowo wizualnym. Prowadzimy skup samochodów też powypadkowych, zniszczonych czy również skorodowanych. Nasz skup aut przyjmie z przyjemnością też pojazdy samochodowe, tak zwane IGIEŁKI od pierwszego właściciela, garażowane - za te pojazdy zapłacimy z pewnością większe stawki. Za zakupione pojazdy samochodowe płacimy gotówką, bądź również według życzenia sprzedającego pieniądze są wpłacane na wskazane konto bankowe. Zawsze za darmo i bardzo śpiesznie dojeżdżamy do kontrahenta z Kłobuck jak i okolic. Jesteśmy osobami dyspozycyjnymi - nabywcy zgłaszający swój samochód do sprzedania mogą się z nami spotkać w ciągu 1 - 2 godzin od zgłoszenia i z pewnością dokonać bardzo satysfakcjonującej obie strony transakcji.

SKup aut złomowanie

Na rynku od lat. Najlepsze ceny za złom. Skup pojazdów na kasację.

Legalny auto złom. Zaświadczenie

Skup na części aut powypadkowych

Kasacja aut - Komis samochodów używanych

Sprzedaż auta tego samego dnia.

Złomowisko

Skup samochodów używanych za gotówkę

Oferujemy w atrakcyjnej cenie skup samochodów używanych oraz skup samochodów powypadkowych - auta za gotówkę bez formalności. Serdecznie Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty - skup aut.

Gotówka

Płacimy najlepiej na rynku

Skup aut Szczecin oraz złomowanie aut szczecin. Każde auto kupimy. Całkiem Sprawne uszkodzone, rozbite, zniszczone, wraki, bez przeglądu i oc. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do modelu oraz rocznika skupowanych przez nas aut.

Wycena

Dowiedz się jaka cena już w 3 minuty

 Odkupimy twoje stare auto niezależnie od uszkodzenia, rocznika czy marki. Kasujemy auta całe, zardzewiałe, 
zniszczone, badań technicznych oraz polisy ubezpieczeniowej. Za auta kompletne płacimy, mocno zniszczone odbieramy za darmo. Każde auto traktujemy indywidualnie.

Dojazd lawetą

Transport pojazdu na złom i komis

oczywiście wybrać opcję przelewu. Skup Aut 333 to największa tego typu firma na rynku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży jest w stanie zagwarantować najlepsze ceny. Warto skorzystać z oferty tej firmy, szczególnie gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta. Przedstawiciel dokona szybkiej oceny wartości auta.

+ 48 32 212 54 00 lub 516 730 750 lub 516 920 990

Skupujemy prawie codziennie